"Ювентус" переміг "Удінезе" і збільшив відрив від переслідувачів у Серії А

15 жовтня 2016 Читать на русском

У 8 турі чемпіонату Італії "Ювентус" на своєму полі здолав непоступливих фріульців (2:1).

Рахунок у матчі несподівано відкрили гості. Янкто скористався непорозумінням суперників і сильно пробив з-за меж штрафного майданчика. Буффон правильно вибрав позицію і мав парирувати удар, однак зіграв дуже невдало, пропустивши м'яч у сітку. "Ювентус" відігрався безпосередньо перед свистком на перерву – Дибала поклав "цукерочку" зі штрафного в ліву від воротаря "дев'ятку".

Зі стартом другої половини матчу господарі кинулися в атаку, що принесло плоди вже на 51 хвилині. Де Пауль на куті карної зони необережно зіграв проти Алекса Сандро, на що арбітр відреагував 11-метровим. Вирок виконав Дибала, встановивши підсумковий рахунок на користь діючих чемпіонів.

"Стара синьйора" здобула 7 перемогу в 8 матчах Серії А і впевнено – з відривом у 5 очок – лідирує в чемпіонаті. "Удінезе" з 7 пунктами знаходиться над зоною вильоту.