Юнацька ліга УЄФА: Шахтар U-19 переміг Манчестер Сіті U-19 завдяки дублю Кащука

6 грудня 2017 Читать на русском

У 6 турі Юнацької ліги УЄФА юнаки Шахтаря перемогли "містян" (2:1), але з групи не вийшли.

До старту матчу Шахтар зберігав примарні шанси на вихід з групи. Для цього молодшим "гірникам" потрібно було перемагати Сіті з різницею в чотири м’ячі та сподіватися на перемогу Наполі. Тренер Ман Сіті Саймон Девіс залишив поза заявкою Філа Фодена, Еріка Гарсію, Джоеля Летіб’юдера, Деле-Баширу, воротаря Деніеля Грімшоу, Браїма Діаса, які грали з перших секунд в манчестерському матчі.

На 20 хвилині Меліченко класно закинув на Кащука. Олексій, обігравши Кіббу та Сокула, вразив порожні ворота. На 35 хвилині Лоренцо Гонсалес поцілив в стійку, а першим на добиванні був капітан "блакитних" Метью Сміт – 1:1. В дебюті другого тайму Муравський в штрафному майданчику збив Сміта, але арбітр з Казахстану замість пенальті призначив штрафний удар. На 67 хвилині Топалов класно розігнав атаку та віддав на Кащука – 2:1! Сіті відразу відповів дуже небезпечним ударом Матондо.

Команда Сергія Шищенка закінчує груповий етап турніру з 7 балами в активі. У "містян" – 13 пунктів.