Юнацька ліга УЄФА: Барселона обіграла Манчестер Сіті та вийшла у фінал турніру, де зустрінеться з Челсі

20 квітня 2018 Читать на русском

Молодіжна команда Барселони обіграла одноліток з Манчестер Сіті та вийшла у фінал молодіжної Ліги чемпіонів.

У матчі півфіналу молодіжної Ліги чемпіонів Манчестер Сіті U-19 програв Барселоні з рахунком (4:5).

Юнацька ліга УЄФА: Челсі переміг Порту в серії пенальті та вийшов у фінал турніру

Перший тайм завершився з рахунком 5:2 на користь каталонців, дублем відзначився іспанець Карлос Перез. В другому таймі клуб з Манчестера намагався виправити ситуацію, але забити більше двух м'ячів не зміг.

У підсумку рахунок 4:5 на користь Барселони, яка проходить у фінал молодіжної Ліги чемпіонів, де зіграє з Челсі.