Євро-2023: завершився груповий етап – Україна дізналася суперника в 1/4, фіаско Італіїfire

28 червня 2023 Читать на русском

Груповий етап молодіжного чемпіонату Європи 2023 закривали матчі 3-го туру в групі D. Результати – в цій новині на "Футбол 24".

Євро-2023. Група D, 3 тур

Франція – Швейцарія – 4:1

Голи: Гуїрі, 16 (п), Барколя, 65, Шеркі, 76, Какере, 81 – Ндоє, 35

Італія – Норвегія – 0:1

Гол: Ботхейм, 65

Євро-2023: Англія у бездоганному стилі виграла групу, Німеччина зганьбилася, Ізраїль прорвався до плей-офф

Франція стала лише другою збірною, яка провела груповий етап без втрат. Саме з цим суперником в 1/4 фіналу зіграє збірна України. Втім, після першого тайму була надія на інтригу – на перерву команди пішли за рахунку 1:1. Однак після відпочинку французи легко підтвердили статус фаворита, відвантаживши Швейцарії ще три м'ячі.

Італія сподівалася оформити вихід у плей-офф у зустрічі з аутсайдером квартету. Апеннінці справді діяли активніше, часом навіть домінували. Проте Норвегія значно ефективніше розпоряджалася моментами. Єдиний гол у цьому матчі в свій актив записав Ерік Ботхейм, який грає в Серії А. Мінімальна поразка Італії вивела в 1/4 Швейцарію. У трьох команд однакова кількість очок, але "червоні хрестоносці" фінішували вище завдяки кращим додатковим показникам.

Серіал "Династія": первісток зіркового партнера Шеви і ще 7 проспектів молодіжного Євро – у головних ролях