Євро-2018 U-17: Нідерланди здолали Італію в серії пенальті та стали чемпіоном Європи

20 травня 2018 Читать на русском

Збірна Нідерландів U-17 стала чемпіоном Європи, перегравши у фінальному матчі своїх італійських однолітків у серії пенальті.

За рівної гри в першій половині матчу команди відзначитися не змогли. Та вже на старті другого тайму хавбек Юр'єн Мадуро вивів Нідерланди вперед. Щоправда, раділи "помаранчеві" недовго. Впродовж трьох хвилин у середині тайму італійці перевернули все з ніг на голову: спочатку Самуеле реалізував свій шанс, а за дві хвилини Алессіо Ріккарді з Роми шикарним ударом у дальню дев'ятку вивів італійців уперед.

До перемоги "Скуадрі адзуррі" не вистачило трохи більше 5 хвилин. На 74-й хвилині юний форварда Аякса Браян Броббі таки зрівняв рахунок і перевів поєдинок у післяматчеву лотерею. Там влучнішими виявились нідерландці: вони реалізували 4 спроби з чотирьох, а італійці забили лише одного разу при двох промахах.

Отже, 4:1 в серії одинадцятиметрових і збірна Нідерландів, складена з гравців віком до 17 років, утретє за останні 7 років стає чемпіоном Європи.