Впевнена перемога Біг Сема. "Вест Хем" - "Фулхем" - 3:0. ВІДЕО

1 вересня 2012 Читать на русском

"Молотки" зіпсували дебют Дімітара Бербатова у "Фулхемі".

Невідомо, чи робив Аллардайс ставку на швидкий гол, але тактика бліцкригу спрацювала блискуче. В перші ж секунди матчу пішла подача з глибини поля, Важ Те скинув під удар капітану - Кевіну Нолану, і той у дотик пробив під дальню стійку -1:0. Тож не дивно, що гості опинилися у стані "грогі", а "молотки" взялися добивати пораненого суперника. На 29-й хвилині Вінстон Рід прочавив захисників під час подачі кутового - і вже 2:0. А там і гол Тейлора не забарився.

У другому таймі на полі з'явився Дімітар Бербатов, однак підсилити гру "Фулхема" в атаці йому вдалося лише частково. Моменти біля воріт Яскелайнена почали таки виникати, однак користі від них для "котеджерів" не було жодної. Останній шанс забити гол престижу мав Уго Родальєга, проте влучив у стійку.

"Вест Хем" - "Фулхем" - 3:0(3:0)

Голи: Нолан, 1, Рід, 29, Тейлор, 41