"Ворскла" вирвала перемогу у "Сталі"

26 листопада 2016 Читать на русском

У матчі 16-го туру чемпіонату України "Ворскла" вирвала перемогу у "Сталі" (1:0).

Матч пройшов на важкому газоні стадіону "Металург", що зумовило характер зустрічі. Гра було перенасичена фолами і боротьбою, натомість футболу було мало.

Перший тайм "Ворскла" провела активно на половині суперника, але перетворити територіальну перевагу на гольові моменти не вдалося. Вся небезпека полтавців надходила від Дитятьєва після розіграшу стандартів. "Сталі" ж вдавалось створювати хороші нагоди для взяття воріт, однак відкрити рахунок не пощастило.

Друга половина гри була рівною. На початку тайму арбітр не поставив пенальті у ворота "Сталі" за відвертий поштовх Комваліуса в спину Дитятьєва, а згодом Кобахідзе завершив комбінацію полтавців ударом в поперечину. Під кінець матчу контратака команди Сачка завершилась взяттям воріт у виконанні Ребенка.

"Ворскла" здобуває 3 очки і посідає сьоме місце. "Сталь" – восьма.

Україна. 16 тур

"Сталь" – "Ворскла" – 0:1

Гол: Ребенок, 89

Підписуйтесь на push-повідомлення від "Футбол 24", щоб першими дізнаватися про найважливіші футбольні новини та/або події в центральних матчах українського і світового футболу