"Ворскла" мінімально поступилась "Олександрії"

15 травня 2016 Читать на русском

"Ворскла" у 26 турі УПЛ на стадіоні " Ворскла імені О. Бутовського" поступились "Олександрії" з рахунком 0:1.

Перемогу команді Володимира Шарана приніс гол Дедечка на 40-й хвилині матчу.

Команди розпочали досить спокійно і перший небезпечний момент у зустрічі виник лише на 36-й хвилині, коли Бартуловіч в падінні пробив вище воріт після передачі Хльобаса. А вже через декілька хвилин результативно відповіли гості. Дедечко наважився на дальній удар і м'яч рикошетом від Дитятьєва потрапив у сітку воріт Непогодова.

Після перерви "Ворскла" посилила тиск на ворота "Олександрії", однак полтавці так і не спромоглися бодай на один гол у прощальному матчі свого капітана Арменда Даллку.

У підсумку "Олександрія" набрала 38 очок та фінішувала на 6-му місці, а "Ворскла" залишилась на 5-й позиції.