Влучна перемога. "Наполі" - "Парма" - 1:2. ВІДЕО

16 жовтня 2011 Читать на русском

П'ять ударів у напрямку воріт — і всі у рамку. Це про "Парму" у матчі із "Наполі". Такий стовідсотковий показник дав результат — пармезанці перемогли — 2:1.

Хоча до честі підопічних Вальтера Маццарі, більше часу в атаках провели саме вони, про що свідчить хоча б статистика володіння м'ячем — 66 на 34. Однак гості настільки вдало захищалися, що до надто небезпечних моментів поблизу їхніх воріт справа майже не доходила.

Щоправда, один раз кіперу “Парми” Антоніо Міранте таки довелося виймати м'яча із сітки. До цього його змусив Джузеппе Маскара, який відзначився через десять хвилин після виходу на заміну. Та його гол на 76-й хвилині навряд чи підсолодив неаполітанцям гіркоту поразки - до цього на 58-й хвилині відзначився Ґоббі, а на 83-й влучний удар Модесто після пасу Джовінко приніс перемогу “Пармі”.

“Наполі” - “Парма” - 1:2 (0:0)

Голи: Маскара, 76 — Ґоббі, 58, Модести, 83

Попередження: Лавессі, 74 — Біабіані, 62