Вільяреал розгромив Алавес та піднявся на третю сходинку Прімери

25 жовтня 2019 Читать на русском

Вільяреал у домашньому поєдинку переграв Алавес (4:1). Звіт матчу читайте на "Футбол 24".

Десятий тур чемпіонату Іспанії розпочався домашнім поєдинком Вільяреала проти Алавеса. "Жовта субмарина" активніше розпочала й після певної пристрілки доволі швидко відкрила рахунок. На 14-й хвилині Жерар Морено скористався провалом оборони гостей й передачею з центра поля вивів Екамбі віч-на-віч з голкіпером, якого той з легкістю переграв. Була підозра на офсайд, однак VAR підтвердила первинне рішення арбітра – 1:0. Господарі помітно переважали суперника, Морено й сам міг забивати, але до перерви рахунок більше не змінювався.

У другому таймі Алавес несподівано швидко зрівняв – Лукас Перес зіграв на добиванні після подачі з флангу та ефектно вколотив м'яч у ворота у падінні через себе. Утім, господарі знайшли у собі сили знову повести у рахунку вже за 15 хвилин – і знову відзначився Екамбі, замкнувши простріл Мойзеса Гомеса з правого флангу. Міг знову зрівнювати свіжий Саінц, але врятував голкіпер господарів. Натомість Морено закріпив успіх власної команди, забивши після класного пасу Касорли на 84-й, а Онтіверос довів рахунок до розгромного – 4:1. До фінального свистка рахунок більше не змінювався – перемога Вільяреала у підсумку та сенсаційне 3-тє місце! Принаймні, до завтра.