Відеоогляд 24 туру Бундесліги

5 березня 2012 Читать на русском

Менхенгладбахська "Борусія" зазнала першої в році поразки у німецькій Бундеслізі. У 24 турі першості підопічні Люсьєна Фавра капітулювали на полі "Нюрнберга".

На 87-й хвилині господарі вичавили 3 очки завдяки першому у сезоні м'ячу Альберта Буньяку. 1:0 – перемога "Нюрнберга".

Днем раніше поразки зазнав і інший претендент на чемпіонський титул - мюнхенська "Баварія". Команда Анатолія Тимощука не встигла знайти відповіді на жоден з двох голів "Байєра". На 79-й хвилині м’яча до воріт мюнхенців доштовхав Кісслінг. А під саму завісу гри Нойєр виймав ще й від Белларабі. 2:0 на користь леверкузенців.

Невдачами обох конкурентів залюбки скористалась "Борусія" з Дортмунда. “Жовто-чорні” у рідних стінах завдали поразки "Майнцу". Чіткий постріл у “дев'ятку” Якуба Блащиковскі вивів “джмелів” уперед. Втім рівновагу відновив екс-гравець "Борусії" Мохамед Зідан. Все ж останнє слово залишилось за Сіндзі Кагавою. 2:1 за "Борусією".

У турнірній таблиці, відтак, у дортмундців вже на 7 очок більше, ніж у “Баварії”, і на 8, аніж у менхенгладбахців. На четвертому місці "Шальке". У єврокубковій зоні також “Байєр” та “Вердер”.