Відеоаналіз 20 туру Серії А

30 січня 2012 Читать на русском

Гонитва за "Ювентусом" триває. У завершальному матчі 20-го туру чемпіонату Італії "Мілан" здобув упевнену перемогу над "Кальярі".

Що цікаво складові здобуття перемоги у "россо-нері" у цьому сезоні часто залишаються тими ж самими: надійна гра в обороні плюс результативні дії Златана Ібрагімовіча та Антоніо Ночеріно.

Саме Ібра відкрив рахунок у поєдинку, красиво перекинувши стінку під час виконання штрафного удару.

Перед свистком на перерву Златан допоміг відзначитись Ночеріно, ну а в другому таймі закріпив перевагу "Мілана" Массімо Амброзіні. В підсумку 3:0 на користь команди Массімільяно Аллегрі.

За підсумками двадцятого туру трійка лідерів не змінилась. "Ювентус" випереджає "Мілан" на одне очко. Внаслідок поразки від "Старої Сіньйори" дещо відстав від конкурентів "Удінезе". Далі йдуть "Лаціо", "Інтер", "Рома" та "Наполі".