Відбір до ЧС-2018. Група В. Португалія в Будапешті перемогла Угорщину

3 вересня 2017 Читать на русском

Португалія у рамках 8 туру відбору до ЧС-2018 мінімально перемогла угорців – 1:0. Єдиний гол забив Андре Сілва.

Напередодні старту 8 туру португальці мали в активі 18 балів, лідери групи, швейцарці – 21. Угорці в попередніх матчах набрали 10 пунктів. Команда Бернда Шторка не могла розраховувати на півзахисника Ласло Кляйнсхайлера та нападника Адама Шалаї. В старті господарів вийшов киянин Кадар.

Португальці з перших хвилин розпочали атакувати, ледве не відкривши рахунок завдяки зусиллям Роналду. На 30 хвилині форвард Тамаш Пріскін грубо влучив у лице Пепе, за що отримав від арбітра пряму червону картку.

На початку другого тайму гості розіграли класну комбінацію, внаслідок якої Роналду віддав гольову передачу на Андре Сілву. Після пропущеного м’ячі угорці не відсиджувалися в захисті, але забити не змогли. Наприкінці матчу "зірка" мадридського Реала з прекрасної позиції не влучив у ворота.

У наступному турі Португалія зіграє проти скромної Андорри. Угорці без кількох гравців основного складу (травми та дискваліфікація ) вирушать до Швейцарії.