Відбір ЧС-2018: Італія розбила Ліхтенштейн, Уельс втратив перемогу над Сербією

11 червня 2017 Читать на русском

Збірна Італії обіграла Ліхтенштейн (5:0) та продовжує битися з Іспанією з перше місце у групі G в рамках відбору до ЧС-2018.

Італійці впевнено розібрались в Удіне зі скромним Ліхтенштейном завдяки голам Інсіньє, Белотті, Едера, Бернардескі та Габб'ядіні. Завдяки цій перемозі "скуадра адзурра" набрала 16 очок та продовжує посідати друге місце у своїй відбірній групі, поступаючись Іспанії за додатковими показниками. Албанія розбила на виїзді Ізраїль, але має у своєму активі лише 9 очок.

Іспанія мінімально перемогла Македонію

У групі D Уельс не зумів втримати перемогу над Сербією. На гол Ремсі з пенальті у першому таймі балканці відповіли м'ячем Мітровіча на 74-й хвилині. Серби залишаються на першому місці (12 очок), а валлійці на третьому (8 пунктів).