Віда голом допоміг збірній Хорватії обіграти Йорданію

16 жовтня 2018 Читать на русском

Екс-динамівець Домагой Віда забив за свою національну команду в товариському матчі.

29-річний захисник вийшов на поле у стартовому складі національною збірної Хорватії. Віда виграв боротьбу у повітрі після кутового та влучно пробив по воротах збірної Йорданії, відкривши рахунок у зустрічі на 24-й хвилині матчу.

Твіттеріада. Циганков зробив пропозицію, у Віди не все ОК, або Еротика "колишньої" Роналду, поки йому шиють згвалтування

Поєдинок в підсумку закінчився мінімальною перемогою підопічних Даліча з рахунком 2:1. Зазначимо, що Віда вийшов на поле з капітанською пов'язкою та відіграв усі 90 хвилин.

"Хотів простягнути руку Путіну, а той відвернувся". Йосіп Піваріч – про ЧС-2018, Київ та чорну смугу Динамо