"Вест Хем" зіграв унічию з "Ман Сіті"

23 січня 2016 Читать на русском

У матчі 23 туру АПЛ "Вест Хем" вдома розійшовся миром з "Ман Сіті" з рахунком 2:2.

У "Вест Хема" після мирової з віце-чемпіоном в активі 36 очок. Лондонці розмістилися на 6 місці, поступаючись 1 пунктом МЮ. У "Ман Сіті" - 44 залікові бали. "Містяни" зрівнялися з "Арсеналом", але "гармаші" ще зіграють свій матч 23 туру проти "Челсі".

"Вест Хем" розпочав матч з голу. Уже на 53 секунді Еннер Валенсія відкрив рахунок. Однак гості швидко відповіли. Спочатку Агуеро, елегантно перекидаючи м'яч через голкіпера, влучив у стійку. А потім сам заробив і реалізував пенальті. І все це до 9 хвилини.

Досить швидко у другому тайм Валенсія знову вивів господарів уперед. І знову за "Ман Сіті" відповів Агуеро. На 81 хвилині Аргентинець врятував "містян".

У компенсований час обидві команди могли вирвати перемогу. Перший шанс мав Агуеро, однак Кун з меж карного майданчика пробив прямо в руки Адану. А вже на останніх секундах м'яч після удару головою від Куяте зустрівся з поперечкою воріт Харта. У підсумку мирова 2:2.