"Вест Хем" переміг "Тоттенхем" та наблизив "Челсі" до титулу чемпіона Англії

5 травня 2017 Читать на русском

В 36 турі АПЛ "Вест Хем" завдяки голу Лансіні та сейвам голкіпера Адріана здолав "шпор" – 1:0.

До матчу проти "молотків" хлопцям Почеттіно вдалася чудова серія в чемпіонаті, яка склала дев’ять перемог поспіль. Також в разі перемоги над "Вест Хемом" "шпори" гарантували би собі підсумкове місце не нижче другого.

В першому таймі номінальні гості не відкрили рахунок завдяки чудовим діям воротаря Адріана. Іспанський голкіпер рятував свою "рамку" після пострілів Кейна (двічі) та Дайєра. "Вест Хем" в персоні Куяте теж міг забити, однак сенегалець не поцілив в площину.

На 63 хвилині Адріан черговим сейвом врятував команду Біліча, витягнувши постріл Сона. Через дві хвилини Лансіні з кількох метрів розстріляв Льоріса – 1:0. Згодом дуже грубо помилився Алдервейрелд, подарувавши м’яча Кальєрі – французький кіпер врятував. Отож, дякуючи Лансіні "Вест Хем" набирає 42 бали. У "Тоттенхема" лишається 77 балів.

В 37 турі "шпори" зіграють проти МЮ, а "Вест Хем" спробує подужати "Ліверпуль".