"Вест Хем" мінімально здолав "Міллуолл" у Дербі

5 лютого 2012 Читать на русском

Одні з найпринциповіших суперників в історії англійського футболу з’ясовували стосунки на території східного Лондону.

У матчі Чемпіонліги “Вест Хем Юнайтед” у меншості переграв свого футбольного ворога номер один - “Міллуолл”. Вже на 9-й хвилині матчу через грубе порушення арбітр показав червону картку капітану "Вест Хема" Кевіну Нолану. Втім це не завадило спочатку відзначитись саме господарям .

На останніх секундах першого тайму Карлтон Коул після подачі зі штрафного головою перекинув м'яч через голкіпера. Відігратись "англійські леви" зуміли в середині другої половини гри. Ліам Троттер поцілив у самісіньку дев'ятку воріт. Однак п'яти хвилин не вистачило "Міллуоллу", аби втримали паритет.

Цього разу в досить суперечливому моменті героєм "Вест Хема" став Рейд. Нагоду вразити порожні ворота і приніс перемогу своїй команді. У підсумку - 2:1, "молотобійці" ще впевненіше закріпились на першій сходинці Чемпіоншипу.