Верратті: Коли граєш проти Реала, треба реалізовувати кожен момент

15 лютого 2018 Читать на русском

Півзахисник ПСЖ Марко Верратті не вважає програш своєї команди заслуженим та зберігає оптимізм перед матчем-відповіддю.

Італійський півзахисник ПСЖ Марко Верратті вважає, що команду підвела реалізація, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Реал – ПСЖ: арбітр несправедливо призначив пенальті у ворота парижан, вважає екс-арбітр ФІФА

"Гадаю, рахунок 1:1 був справедливим для першого тайму. Після перерви ми заслужили перемогу, але замість цього програли – 1:3.

Коли граєш проти такої великої команди, потрібно використовувати кожен момент. У нас все ще є шанси, потрібно бути впевненими в собі в домашньому матчі", – сказав Верратті.

Нагадаємо, Реал переміг ПСЖ з рахунком 3:1, матч-відповідь відбудеться 6 березня.