Верес впевнено переміг Чорноморець у Львові

26 листопада 2017 Читать на русском

У 17 турі УПЛ Верес перервав свою нічийну серію та переміг одеситів – 3:1.

Рівненський Верес свої останні сім матчів в УПЛ зіграв внічию. Чорноморець в попередньому турі мінімально переміг Олімпік. На 17 хвилині Бандура врятував гостей після пострілу Хобленка. Посеред першого тайму Роман Карасюк наважився вдарити метрів з 27-28 та відкрив рахунок. "Моряки" відразу відповіли кількома гольовими моментами. На 45 хвилині Волошинович покарав гостей за їхні нереалізовані шанси – 2:0.

Верес – Чорноморець – 3:1 – Відео голів та огляд матчу

Протягом 50-их хвилин Костянтин Труханов призначив два пенальті у ворота команди Олега Дулуба. Перший пенальті арбітр призначив за гру рукою Мартиненка, другий – за фол Алассана. Якщо Сергійчук з "позначки" не схибив, то Степанюк пробив до рук Гутору. На 68 хвилині Васін віддав точну передачу на Хобленка, з яким неуважно зіграв Морозенко – 3:1

Верес набирає 25 балів та наздоганяє Ворсклу з Олімпіком. Чорноморець перебуває на 9-му місці. У 18 турі Верес зіграє проти Шахтаря. Одесити – проти Зорі..