"Вердер" неочікувано переграв "Байєр" вдома

15 жовтня 2016 Читать на русском

"Вердер" вирвав перемогу в "Байєра" у 7 турі Бундесліги (2:1).

Колишня команда Віктора Скрипника вдома приймала "Байєр", в якому виступає український півзахисник Владлен Юрченко.

"Байєр", який приїхав до Бремена в статусі фаворита протистояння, з перших хвилин намагався продемонструвати свої наміри повернутися додому з перемогою. Декілька непоганих атак гостей закінчилися нічим, а от господарі, майже не маючи гольових нагод, на 13-й хвилині повели в рахунку. Юнузовіч потужно пробив з-за меж штрафного майданчика, не давши шансів воротарю парирувати його постріл. Перевага в один м'яч виявилася хиткою і вже на 27-й хвилині гості таки спромоглися забити. Кевін Кампль зробив зручну подачу в штрафну, де Хакан Чалханоглу вистрибнув вище всіх і головою пробив у правий кут воріт. На перерву команди пішли за рахунку 1:1.

Другий тайм команди не поспішали розпочинати з активності в атаці. Моментів було обмаль, як і в першому таймі, основна боротьба велася в середині поля, де суперники швидше заважали один одному щось створювати, аніж створювали самі. Проте "Вердеру" все ж пощастило використати помилку леверкузенців і знову вийти вперед на 59-й хвилині. Усман Манне в дотик пробив по воротах Лено, опинившись у штрафному майданчику "Байєра". Для "Вердера", у підсумку, цей м'яч став переможним у матчі, що дозволило бременцям випередити "Шальке" у турнірній таблиці і піднятися подалі від зони вильоту.