Венгер: В АПЛ проти нас не грають у такому атакувальному стилі

6 квітня 2018 Читать на русском

Наставник Арсенала Арсен Венгер поділився враженнями після першого матчі 1/4 фіналу Ліги Європи проти ЦСКА.

Головний тренер Арсенала Арсен Венгер приємно здивований манерою гри московського ЦСКА, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Арсенал розтрощив ЦСКА в чвертьфіналі Ліги Європи

"Перший там вийшов яскравим, з великими швидкостями, але неприємним для нас. Ми забили кілька красивих м'ячів. Після перерви за рахунку 4:1 нашим завданням було не пропустити більше і забити ще. З першим завданням ми впоралися, з другим – ні.

Розуміємо, що ще нічого не вирішено. На матч-відповідь ми повинні поїхати з належною концентрацією і постаратися виграти.

Нам не пощастило з голом ЦСКА, ми не цього хотіли. Я хотів подивитися, як ми на це відреагуємо. І з Міланом, і сьогодні ми опинялися в неприємному становищі, але знаходили вихід з нього.

ЦСКА – хороша команда, з хорошим рівнем техніки. Вони швидко виходили в атаку і створювали нам проблеми, особливо, в першому таймі.

Вони дуже мобільні, грамотно працюють з м'ячем і грають в дуже атакуючому стилі. Ми до такого не звикли в АПЛ – команди приїжджають сюди і грають на своїй половині поля. ЦСКА ж ризикував, і це було незвично для нас", – сказав Венгер.