Венгер: Нічия з МЮ – це позитивний результат

19 листопада 2016 Читать на русском

Головний тренер "Арсенала" Арсен Венгер прокоментував результат матчу 12 туру АПЛ проти МЮ (1:1).

"Це позитивний результат, тому що ми програвали до 89-й хвилини. Вийшла хороша гра між двома організованими командами. Ми розпоряджалися м'ячем не найкращим чином і робили все надто повільно. У перші 20 хвилин другого тайму МЮ притиснув нас і повністю заслужив на свій гол.

Коли програєш і вириваєш в кінцівці нічию, треба почуватися щасливим. Нам не вистачало трохи гостроти сьогодні, але принаймні ми повернулися в гру", – цитує Венгера Dailystar.

МЮ – "Арсенал" – 1:1. Відео голів та огляд матчу

Підписуйтесь на push-повідомлення від "Футбол 24", щоб першими дізнаватися про найважливіші новини та/або події в центральних матчах українського і світового футболу