Вегхорст прокоментував свій незабитий пенальті у ворота Шахтаря

13 березня 2020 Читать на русском

Нападник Вольфсбурга Ваут Вегхорст прокоментував поразку в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи проти Шахтаря (1:2).

"Розчаровує результат. Ми почали досить добре, але швидко втратили ініціативу, це створило для нас складнощі. Звичайно, не допомогло і те, що я не реалізував пенальті незадовго до перерви.

Вольфсбург – Шахтар – 1:2 – відео голів та огляд матчу

Проте, я думаю, що ми добре проявили себе в другому таймі. Але наприкінці все склалося не на нашу користь", – цитує Вегхорста Sportbuzzer.

Нагадаємо, Шахтар обіграв Вольфсбург з рахунком 2:1, а Вегхорст у компенсований до першого тайму час не реалізував пенальті. Форвард у стилі Девіда Бекхема чи Джона Террі послизнувся в момент удару, а м'яч полетів над воротами.

Шахтар переміг Вольфсбург: бразильці дають результат, хороші шанси на 1/4 фіналу ЛЄ і проблеми "гірників" під пресингом