"Важко щось говорити про гру": Ярмоленко не робить трагедії з поразки від Нідерландів

14 червня 2021 Читать на русском

Вінгер "синьо-жовтих" Андрій Ярмоленко стримано висловився щодо божевільного матчу з Нідерландами.

"Звичайно, засмучені результатом. Витягли таку гру з 0:2, зрівняли. Звичайно, прикро програвати на останніх хвилинах. Але нічого страшного, у нас ще є два матчі. Якщо ми проведемо їх з такою ж самовіддачею, як сьогодні, впевнений, що ми без проблем зможемо здобути очки.

Нідерланди – Україна – 3:2 – відео голів

Будемо говорити так: потрібно розуміти, де ми грали, проти кого грали. Ми грали на виїзді проти Нідерландів – однієї з найкращих збірних у світі. Звичайно, було важко. Вони володіли перевагою. Але це не була гра в одні ворота. У нас були моменти, які ми могли реалізовувати в першому таймі.

За емоціям важко зараз судити про гру, бо 0:2, 2:2, в кінці програли. Важко щось говорити щодо гри. Думаю, завтра спокійно сядемо і розберемо гру з тренерським штабом, нам вкажуть на наші помилки. Будемо рухатися далі", – заявив Ярмоленко в ефірі Футбол 1.

Окрім Нідерландів, у групі С команда Андрія Шевченка змагається ще з Австрією та Північною Македонією. Після першого туру "синьо-жовті" розташувались третіми у турнірній таблиці.

Нідерланди дотиснули Україну в божевільному матчі Євро-2020 – камбек команди Шевченка зруйнував 25-річний захисник