Вайнцирль: У Коноплянки був стовідсотковий момент, але він не забив

15 жовтня 2016 Читать на русском

Головний тренер "Шальке" Маркус Вайнцирль поділився думкою про нічию з "Аугсбургом" в матчі 7 туру чемпіонату Німеччини (1:1).

"Ми знали, що нас чекає: сильна в єдиноборствах і агресивна команда, а також відмінна атмосфера на стадіоні. У першому таймі у нас були проблеми, ми увійшли в гру не так, як треба. На жаль, нам довелося зробити ранню заміну через травму Бреля Емболо. У нього перелом гомілкостопа, сьогодні відбудеться операція. Ми бажаємо йому швидкого одужання.

У другому таймі ми діяли краще. Ми заслужено повели в рахунку і упустили шанс зробити рахунок 2:0. У Євгена Коноплянки був стовідсотковий момент. Якби ми забили другий, то результат матчу був би вирішений. Нам це не вдалося. У підсумку суперник отримав шанс і забив. М'яч вдало ліг на ногу Даніеля Байєра і опинився в сітці наших воріт. Ми знаємо, що повинні діяти послідовніше, щоб в наступному матчі взяти 3 очки", – наводить слова Вайнцирля прес-служба "Шальке".

"Баварія" знову не перемогла, "Шальке" з Коноплянкою не подужав "Аугсбург"