"Валенсія" здобула другу перемогу в сезоні, здолавши "Леганес"

25 вересня 2016 Читать на русском

В 6 турі Ла Ліги "кажани" на виїзді обіграли "Леганес" – 2:1.

За гостей відзначалися Нані та Маріо Суарес.

Команда з передмістя Мадриду перші 30 хвилин впевнено контролювала хід поєдинку. Закономірно, що господарі відкрили рахунок. Омар виконав геніальну флангову подачу на дальню стійку, де на м’яч чатував аргентинський поляк Шимановскі.

Після півгодини біганини "кажани" вийшли з сплячки, розпочавши загрожувати воротам Серантеса. Однак "Леганес" сам собі привіз гол захисник занадто слабко відпасував на голкіпера, а Нані шулікою кинувся на такий щедрий подарунок – 1:1.

На 52 хвилині Маріо Суарес пострілом з гострого кута поставив крапку – 2:1 на користь "Валенсії". Шимановскі міг стати героєм матчу, але його удар з пенальті блискуче парирував Дієго Алвес.

Відтепер у "Валенсії" шість пунктів, в "Леганеса" – сім. В наступному турі майже мадридці зіграють проти "Гранади", а "Валенсія" протистоятиме "Атлетіко".