Валенсія в останньому турі обіграла Сельту, перервавши 9-матчеву безвиграшну серію

21 травня 2022 Читать на русском

Сельта поступилася Валенсії (0:2) в рамках 38-го туру Ла Ліги. Рахунок та огляд матчу – в цій новині на "Футбол 24".

Звітний поєдинок уже не мав жодного турнірного значення, тому командам дали можливість завершити сезон на день раніше. Більшість матчів останнього туру Прімери відбудуться завтра. Сельта вже 5 років не може перемогти на полі Валенсії. Сьогодні традиція збереглася.

Лунін з величезним відривом очолює рейтинг надійності кіперів Прімери – цифри українця захмарні, але є нюанс

Не можна сказати, що у когось була відчутна перевага. Просто господарі краще розпорядилися своїми моментами. Перший тайм був рівним, але забила лише Валенсія стараннями Максиміліано Гомеса. По перерві Сельта була активнішою, але знову м'яч опинився у її воротах – автогол. На тому й завершили.

Валенсія мала всі шанси поборотися за єврокубки, але провалила кінцівку чемпіонату. За останні два місяці "кажани" не перемогли жодного разу. Безвиграшна серія затягнулася на 8 матчів. Навіть на 9, якщо рахувати Кубок. Відтак, Валенсія йде у відпустку на 9-му місці турнірної таблиці (може опуститися на 10-е). Сельта гарантовано залишиться 11-ю.