Валенсія в результативному матчі перемогла Реал Сосьєдад та продовжила серію без поразок

24 вересня 2017 Читать на русском

У 6 турі Прімери "кажани" перемогли басків – 3:2. Команда Марселіно ще не програвала у чемпіонаті.

У першому таймі суперники обмінялися голами. Також хорошу нагоду змарнував баск Вілліан Хосе, а перед самісіньким свистком на перерву воротар "кажанів" Доменек чудовим сейвом парирував постріл з штрафного. На 55 хвилині гості знову вийшли вперед, і Реал Сосьєдад знайшов сили відігратися.

Коли обидві команди залишилися в меншості, Сімоне Дзадза розстріляв голкіпера Рульї. Знову відігратися господарі не змогли. Валенсія набирає 12 очок та тіснить з четвертого місця мадридський Реал!

Незабаром команда Еусебіо Сакрістана зіграє проти російського Зеніта та Бетіса. "Кажани" в 7 турі Ла Ліги зустрінуться з Атлетіком.