В Негредо - дебютний гол, в Гвардіоли - черговий трофей. "Ман Сіті" - "Баварія" - 1:2. ВІДЕО

1 серпня 2013 Читать на русском

Мюнхенська команда, обігравши "Ман Сіті", стала переможцем на домашнього турніру Audi Cup.

Після засухи в першому таймі, команди потішили голами в другій половині зустрічі. Мюнхенці були близькі до того, аби залишитись ні з чим, адже відкрили рахунок саме англійці. Дебютним голом відзначився Негредо. Іспанець на швидкості оббіг захисника і пробив повз кіпера. Проте довго тішитись не довелося. Вже через 5 хвилин з "точки" був точний Мюллер. Минуло ще 7 хвилин і мюнхенці таки добилися свого - навіс з флангу головою замкнув Манджукіч - камбек "Баварії".

Нагадаємо, це вже другий трофей "Баварії" під керівництвом Гвардіоли. Раніше мюнхенці стали переможцями Telekom Cup 2013.

"Ман Сіті" - "Баварія" - 1:2

Голи: Негредо, 61 - Мюллер, 66 (пен.), Манджукіч, 73