Усе, що треба побачити в грі легендарного Гулліта (ВІДЕО)

21 вересня 2015 Читать на русском

Насолоджуйтеся чарівними голами та ювелірною технікою фантастичного нідерландця Рууда Гулліта.

Рууд Гулліт розпочав свою кар’єру в клубі ГФК "Гарлем". І вже за три роки перебрався до "Феєнорда", з яким і здобув перше чемпіонство та Кубок Нідерландів. Ще двічі переможцем Ередивізі Гулліт ставав у складі ПСВ.

З рідних Нідерландів Рууд перебрався на Апенніни, де з "Міланом" здобув 3 чемпіонства, 2 Кубка Чемпіонів, 2 Міжконтинентальних кубка, та 3 Суперкубка Європи. Наприкінці кар’єри Гулліт пограв у "Сапдорії" та "Челсі", з якими тріумфував у національних Кубках.

З капітанською пов’язкою Рууд привів національну збірну до титулу чемпіонів Європи 1988 року.

Рууд Гулліт здобув "Золотий м’яч" 1987 року. Також Пеле вніс нідерландця до переліку "125 найкращих футболістів світу" (відомого як "ФІФА 100"). А Міжнародна федерація футбольної історії та статистики помістила Гулліта на 18 місце у списку найкращих польових гравців ХХ століття.