Уотфорд та Ліверпуль зіграли внічию у драматичному матчі

12 серпня 2017 Читать на русском

В 1 турі АПЛ Ліверпуль без Коутінью в заявці на матч зіграв драматичний матч проти Уотфорда – 3:3.

Уотфорд забив швидкий м’яч. Роберто Перейра заробив для "шершнів" кутовий, з якого Окака Чука не то плечем, не то головою, ввігнав сферу в сітку. Через трохи травмувався правий оборонець "жовто-чорних" Янмаат, і португальський тренер Марку Сілва кинув в бій іспанського новачка Кіко Феменію. Коли команди відіграли майже тридцять хвилин, Мане класно обігрався з Джаном та точно пробив у дальній кут – 1:1. Вболівальники "червоних" святкували кілька хвилин, адже опорник Уотфорда Дукуре вдруге засмутив Міньйоле. Наприкінці першого тайму Салах та Мане втратили моменти, аби зрівняти рахунок.

На старті другого тайму Уотфорд знову спіткала вимушена заміна: 20-річний бразильський нападник Рішарлісон (переїхав до Англії з Флуміненсе за 12,5 млн євро) замінив Перейру. Після цієї заміни Ліверпуль двічі забив. Спочатку Фірміно реалізував пенальті, а згодом Салах замкнув передачу від бразильця. На 60-их хвилинах Ловрен та Матіп могли забивати четвертий м’яч гостей. У компенсований час Брітос, можливо, з порушенням правил, зрівняв рахунок!

У 2 турі "шершні" гратимуть проти Борнмута; "червоні" після Хоффенхайма вдома чекатимуть на Крістал Пелас.

Чемпіонат Англії 2017/18, 1 тур

Уотфорд – Ліверпуль 3:3

Голи: Окака, 8, Дукуре, 32, Брітос, 90+4 – Мане, 29, Фірміно, 55, пен., Салах, 57