"Уотфорд" не переграв "Крістал Пелас"

26 грудня 2016 Читать на русском

У 18 турі АПЛ "Уотфорд" в рідних стінах не впорався з столичною командою – 1:1.

Boxing day стартував у графстві Хартфордшир. У двох попередніх турах хлопці Вальтера Маццарі не тільки набрали жодного очка (в матчах проти "Манчестер Сіті" та "Сандерленда"), а й не забили жодного гола. Команда з столиці, тобто "Крістал Пелас", востаннє перемагала у 14 турі, розбивши "Саутгемптон" – 3:0.

Початок матчу виявився не найкращим для господарів, адже фактично на рівному місці двоє "шершнів" зазнали травми. Пересвяткували Різдво? На третій хвилині правий півзахисник Янмаат потягнув м’яз, а на 15 хвилині довелося міняти опорника Бехрамі.

На 26 хвилині, після голу Кабая, сеньйор Маццарі ще більше спохмурнів. Через десять хвилин за голову схопився вже Сем Аллардайс, адже Крістіан Бентеке не зумів з одинадцятиметрової "позначки" переграти воротаря Гомеса.

На 71 хвилині вже господарі заробили право на виконання пенальті. Трой Діні пробив на силу по центру "брамки" – 1:1.

Фінальний свисток Клаттенбурга зафіксував нічию. "Уотфорд" набирає 22 бали, виходячи на десяте місце. В КП налічується 16 очок та 17 місце в таблиці.

В 19 турі "Уотфорд" гратиме проти "Тоттенхема", а лондонські "орли" в дербі протистоятимуть "Арсеналу".