"Уотфорд" на виїзді переміг "Мідлсбро" завдяки шикарному голу Холебаса

16 жовтня 2016 Читать на русском

У 8 турі АПЛ "шершні" на "Ріверсайд" виявилися сильнішими за місцевий "Мідлсбро" (0:1).

До перерви помітною перевагою володіли господарі. Гості майже не задумувалися про атаки, віддавши перевагу обороні власних володінь. У другій 45-хвилинці "Уотфорд" діяв більш впевнено, за що отримав винагороду. Лівий захисник команди Холебас підключився до наступу партнерів, а після боротьби на куті штрафного майданчика суперника вирішив пробити по воротах Вальдеса.

М'яч полетів по дивній траекторії, після чого сколихнув сітку в ближній "дев'ятці". Досвідчений іспанський голкіпер був безсилим. Цей гол став переможним для підопічних Вальтера Маццарі й допоміг їм вийти на 9 місце поточної першості. А "Мідлсбро" зазнав 4 поразки в 5 останніх матчах, що відкинуло команду впритул до зони вильоту.