Українець Каленчук дебютував у Білорусі з вилучення за чотири хвилини, але його команда перемогла – відеоогляд матчу

21 березня 2020 Читать на русском

Перший матч хавбека Максима Каленчука за білоруський Вітебськ вийшов доволі неоднозначним.

Чемпіонат Білорусі, 1 тур

Вітебськ – Городея – 1:0

Гол: Ігнатенко, 20 (аг)

Вилучення: Каленчук, 45+1 (В)

Команда українця захопила ініцативу з перших хвилин і змогла вийти вперед завдяки автоголу Ігнатенка. Домінування Вітебська продовжувалось, але раптом втрутився арбітр, який показав дві жовті картки Каленчуку за чотири хвилини. У другому випадку рефері явно міг обмежитися менш суворим покаранням.

Екс-гравець Карпат дебютним голом приніс своїй команді перемогу в матчі чемпіонату Білорусі

Навіть гра у меншості не завадила господарям здобути перемогу. Городея не була налаштована на агресивність в атаці, обмежившись кількома стандартами – 1:0.

Нагадаємо, Каленчук виступав на батьківщині за кам'янську Сталь, Олександрію, Верес, Львів та Рух. Він приєднався до Вітебська цієї зими на правах вільного агента.

"Тренувалися у селах, де кури полями бігали": як шокувати Динамо і Шахтар за 9 днів – він забив обом грандам