Україна U-21 – Хорватія U-21 – 2:0 – відео голів і огляд матчу – розкішний старт "синьо-жовтих" на Євро-2023

21 червня 2023 Читать на русском

Молодіжні збірні України та Хорватії зустрічалися в першому турі Євро-2023. Дивіться на "Футбол 24" відео голів і огляд поєдинку чемпіонату Європи U-21.

Матч першого туру чемпіонату Європи-2023 Україна U-21 – Хорватія U-21 стартував о 19:00 за київським часом. Поєдинок групи B проходив у Бухаресті.

Україна перемогла Хорватію у стартовому матчі молодіжного Євро-2023 – Кащук оформив гол-шедевр і асист

Підопічні Руслана Ротаня почали активніше за суперників, а на 19-й хвилині Україна повела в рахунку. Розкішно зіграв Олексій Кащук, який належить Шахтарю, але сезон 2022/23 провів у оренді за азербайджанський Сабах. Чемпіон світу U-20 прибрав кількох суперників, увійшов у штрафний і покотив м'яч у кут воріт. Рикошет від стійки – 1:0 на користь збірної України!

Другий тайм розпочаівся ідеально для нашої збірної. Олексій Кащук до забитого м'яча додав і гольову передачу. Навіс з правого флангу замкнув Данило Сікан, який з лінії воротарського подвоїв перевагу України.

Більше рахунок не змінився, хоча обидві команди мали ще моменти. 2:0 – перша перемога української молодіжки на чемпіонаті Європи.