Україна U-21 розписала мирову з Північною Ірландією у матчі кваліфікації Євро-2017

6 жовтня 2016 Читать на русском

У матчі кваліфікації молодіжного Євро-2017 Україна U-21 на стадіоні "Оболонь Арена" розписала мирову з Північною Ірландією U-21 (1:1).

Північноірландці активно почали грати в атаці з перших хвилин поєдинку і вже на 12 хвилині Сміт відкрив рахунок.

Пропущений м'яч розбудив українців і зусиллями Бєсєдіна "синьо-жовті" встановили паритет на 15 хвилині.

Гості не хотіли миритись з таким станом речей і продовжили грати у своєму стилі. Північноірландці більше контролювали м'яч на половині поля України, проводили стрімкі атаки здебільшого флангами і намагались кожен свій випад закінчити ударом по воротах.

В цілому британці мали більше нагод, аби вирвати перемогу. Однак в кінці поєдинку українці повністю забрали м'яч під свій контроль і влаштували справжню навалу на ворота гостей. Проте вирвати перемогу жодному з колективів так і не вдалось.

Таким чином Україна посідає 4-у сходинку (11 очок) у відбірковій групі, а Північна Ірландія 6-а (2 очки).