Україна U-18 мінімально поступилась Норвегії U-18 на Кубку Федерації футболу Латвії

29 березня 2016 Читать на русском

Збірна України U-18, сформована з гравців 1998 року народження, в завершальному своєму матчі на Кубку Федерації футболу Латвії - зустрічалась з однолітками з Норвегії.

Гра завершилась мінімальною перемогою норвежців із рахунком 2:1. Проте відкрили рахунок саме "синьо-жовті" - на 42-й хвилині відзначився Іваночко й така перевага зберігалась аж до перерви. У другій половині "північні люди" зуміли не лише відновити паритет, а й вийти вперед. Крім того, голи у ворота українців були забиті після розіграшу кутових: на 53-й хвилині Боге вдало пробив головою, а на 58-й хвилині Бределі забив другий м’яч.

Додамо, що за кілька хвилин після пропущених м’ячів за неспортивну поведінку було вилучено Дмитра Бондара, і останні півгодини матчу збірна України грала у меншості.

Відтак, збірна України має в своєму активі 4 пункти (перемога над Польщею та нічия з латвійцями), і з таким доробком змушена покинути турнір.

Міжнародний турнір "Кубок Федерації футболу Латвії"

Норвегія U-18 - Україна U-18 – 2:1

Голи: Боге, 53, Бределі, 58 – Іваночко, 42

Попередження: Дубінчак, 18, Кожушко, 33, Чеберко, 37, Гудзь, 89

Вилучення: Бондар, 60

Склади команд:

Норвегія: Хауг – Сандракумар (Еспунг, 46), Селл (Барстад, 46), Боге, Бределі, Ханссон (Ханссен, 46), Фремстад (Пірейра, 63), Дибевік, Бьоркан (Скарсем, 63), Аландер (Ветас, 84), Різа (Філдберг, 84)

Україна: Білик – Дубінчак (Ярмоленко, 53), Гудзь, Бондар, Матвєєнко, Величенко (Шкіндер, 65), Алібеков (Счастлівцев,65), Чеберко, Кожушко, Іваночко (Ліньов, 46), Топалов (к) (Шапоренко, 72).