Україна ганебно завершила відбір на Євро U-19 – Іспанія не стримувалась

28 березня 2023 Читать на русском

Юнацька збірна України не зуміла на позитивній ноті завершити кваліфікацію на чемпіонат Європи. "Синьо-жовтих" розгромила Іспанія.

Еліт-раунд кваліфікації до Євро-2022, 3-й тур

Іспанія U-19 – Україна U-19 – 4:0

Голи: Перес, 3, Аларкон, 7, Родрігес, 22, Барбера, 59

Перший етап відбору підопічні Сергія Нагорняка завершили з трьома перемогами, але в еліт-раунді зазнали фіаско. Поразки від Люксембургу та Данії з рахунками 1:2 поставили хрест на мріях вийти на Євро.

Україна програла Данії та втратила шанси на Євро-2023 U-19 – гол динамівця не врятував від другого фіаско

Матч з Іспанією став формальністю. Гравці нашої юнацької команди отримали шанс гучно грюкнути дверима. Проте цього не сталось, а Іспанія влаштувала розгром. Уже до 22 хвилини рахунок був 0:3. Крапку по перерві поставив Барбера.

Україна завершила відбір до чемпіонату Європи, поступившись із рахунком 0:4. "Фурія Роха" посіла перше місце у групі та здобула путівку на турнір.

Україна не їде на Євро, а серед U-17 попахує зірковою хворобою – хто зіпсував команду Мороза?