Україна – Кіпр: InStat визначив найкращого гравця товариського матчу

Відомий статистичний портал InStat назвав найкориснішого гравця спарингу між українською та кіпрською командами.

Товариські матчі
завершено
-

Найкращим гравцем товариського матчу проти Кіпру став Марлос, який набрав 351 бал за індексом InStat.

Україна – Кіпр: Караваєв розсекретив головну вимогу Шевченка на товариський матч

33-річний півзахисник збірної України відіграв лише другий тайм поєдинку і встиг віддати 2 результативні передачі. До трійки найкращих також увійшли Едуард Соболь (350) і Андрій Ярмоленко (336). Цікаво, що найгіршим гравцем серед українців став Артем Бєсєдін, який з'явився на полі у другому таймі. Форварду Динамо вдалось набрати 217 балів.

17. Артем Бесєдін – 217.

Нагадаємо, збірна України в заключному спарингу перед стартом Євро-2020 розгромила Кіпр з рахунком 4:0. Дублем відзначився Ярмоленко, ще по голу забили Зінченко та Яремчук.

Україна – Кіпр: Ярмоленко і Марлос розривають, хитрощі Шевченка перед Євро, яскравий камбек Зінченка і негативні моменти