Україна - Іспанія - 0:3. ФОТО. ВІДЕО

20 червня 2011 Читать на русском

Збірна Іспанія розгромила молодіжну збірну України у заключному матчі групового етапу фінальної частини Євро-2011.

Зі стартових хвилин матчу було замітно, що Іспанія володіє тотальною перевагою на полі. Підопічні Павла Яковенка нічого не могли протиставити піренейцям. Вже на десятій хвилині Іспанія забиває гол.

Ситуація у матчі суттєво не міняється, "жовто-сині" й надалі припускаються безглуздих помилок і важкою працею намагаються перевести гру на чужу половину поля. Це все не приносить очікуваних результатів і на 27 хвилині іспанці забивають другий гол. при такій грі наших хлопців, стало зрозуміло, що про ніякий півфінал і думати не варто, але все ж залишалась надія на чудо.

Після перерви українці почали активніше діяти у нападі, створили декілька напівгольових моментів, але на цьому все і закінчилось. На 72 хвилині Мата оформлює дубль з пенальті, поховавши усі наші сподівання на півфінал. Через декілька хвилин право на пробиття пенальті здобула і наша збірна, але удар Коноплянки виявився надто простим для Давіда де Хеа.

Матч добіг свого логічного завершення і збірна Іспанії святкує вихід у наступний раунд турніру.

Було багато розмов на рахунок потужності і сили нашої "молодіжки", як бачимо вона виявилася не такою міцною, як всі сподівалися. Звісно жереб нам припідніс сюрприз, але це футбол. Головне, що наша збірна отримала колосальний досвід у виступах з такими відомими суперниками, яким гравці скористаються у майбутньому, можливо, вже на найближчому Євро-2012 в Україні.

Україна (U-21) - Іспанія (U-21) - 0:3

Голи: Мата 10, 72(р), Адріан Лопес 27.

Склади команд:

Збірна України (U-21): 1. Каніболоцький А., 2. Бутко, 3. Селін, 15. Кривцов, 4. Ракицький, 17. Чеснаков, 10. Зозуля, 19. Гармаш, 11. Ярмоленко, 7. Коноплянка, 16. Білий
Запасні: 12. Бойко, 23. Непогодов, 13. Парцванія, 18. Курилов, 20. Матвєєв, 5. Путівцев, 6. Віценець, 9. Морозюк, 14. Голодюк, 21. Федорчук, 22. Кравець

Збірна Іспанії (U-21): 13. де Хеа, 3. Домінгес А., 12. Монтойя, 17. Дідак, 20. Ботія, 18. Еррера, 19. Тьяго Алькантара, 4. Хаві Мартінес, 10. Мата, 7. Адріан, 22. Муньяїн
Запасні: 1. Рубен Мінью, 23. Марино, 5. Сан Хосе, 15. Хосе Анхель, 16. Руїс, 2. Аспілікуета, 8. Парехо, 11. Капель, 21. Рубен Перес, 6. Хеффрен, 9. Кркіч, 14. Нсуе

Лунають національні гімни обох країн.

1' Матч розпочався!

2' Поки все спокійно. Команди приглядаються одна до одної.

3' Коноплянка фолить в центрі поля. Іспанці володіють м'ячем.

6' Замкнули у кільце іспанці наших хлопців і намагаються знайти шлях до воріт Каніболоцького.

9' Іспанці дуже активно діють на чужій половині поля. Україна лише спостерігає за діями свого суперника.

10' Гол. Збірна Іспанії виходить уперед забиває Мата.

11' Можна сказати, що у цьому епізоді помилився Кривцов, але іспанці своїм стартовим тиском логічно забивають перший м'яч у цій зустрічі.

15' Збірна України ще не оговталась від пропущеного голу і виглядає зовсім незлагодженою.

17' Муньяїн лежить на газоні. Бутко вдарив його ліктем у лице.

20' Потрібно рухатися підопічним Яковенка, адже при такій грі важко розраховувати на півфінал.

22' Все, що виходить у нашої збірної - це довгі паси вперед, де знаходиться один Зозуля, який не може протистояти усьому захисту іспанців.

25' Чеснаков пробиває, але захист Іспанії блокує цей удар.

26' Удар здалеку Мартінеса! М'яч летить вище ворітю.

27' Гол. 0-2. Адріан забиває гол після прекрасного пасу партнера по команді.

30' Коноплянка заробляє кутовий для своєї команди. Подача - іспанці вибивають м'яч за межі штрафного.

32' Потрібно не звертати уваги на рахунок і продовжувати боротися, відступати вже нікуди. Статистика володіння м'ячем 27% - 73% на користь Іспанії.

35' Іспанці повністю володіють ситуацією, таке враження, що саме їм, а не нашій збірній треба забивати і перемагати.

36' Коноплянка пробиває з далекої дистанції - де Хеа на місці. Мабуть, перший момент, який заставив попрацювати іспанського голкіпера.

39' Несподівана швидка заміна. Білий іде з поля. На поле виходить Голодюк.

41' Бутко гостро навішує з правого флангу, але ніхто не відгукується на цю передачу.

44' Замітно, що Україна прагне забити гол, але чогось не вистачає... можливо майсьерності, можливо, зіграності.

45' Ярмоленко отримує попередження за грубу гру.

45' Хвилину компенсував арбітр зустрічі.

45'+1 Кінець першого тайму. Іспанці виглядають сильнішими, рахунок зустрічі це підтверджує.

45' Розпочався другий тайм.

46' Коноплянка подає штрафний з лівого флангу - безрезультатно.

52' Ярмоленко сильно пробиває по воротах! Прямо в руки кіперу.

57' Гра суттєво не змінилася. Хібо що, україна дещо активніше почала діяти в атаці.

60' Затяжна атака українців на лівому фланзі закінчується тим, що іспанці спокійно відбирають м'яч.

65' Нічого серйозного не виходить у атаці нашої збірної. Таке враження, що вони вже змирилися з результатом зустрічі.

66'  Гірчичник отримує Гармаш.

69' Обігрує двох іспанців Коноплянка, м'яч потрапляє до Чеснакова, проте той пробиває дуже неточно.

70' Монтоя отрмує жовту картку.

71' Пенальті у ворота України.

71' Ще й Гармаш отримує червону.

72' Гол. Мата оформлює дубль, забиваючи із пенальті.

74. Коноплянка отримує жовту за симуляцію.

74' Пенальті у ворота Іспанії.

75' Коноплянка не забиває пенальті.... Надто слабо і прогнозовано пробив Коноплянка...

76' Заміна у іспанців. Мартінес іде з поля. Виходить Даніель Парехо.

80' Замість Адріано виходить Кркіч.

81' Іспанія продовжує атакувати незважаючи на рахунок.

82' Віценець виходить на поле замість Ярмоленка.

82' Аспілікета змінює Монтою.

84' Команди вже спокійно дограють матч. Звичайно, що тут вже все зрозуміло.

86' Штурханина між Кркічем і Ракицьким, але суддя спокійно владнав ситуацію.

90' Спливає остання хвилина матчу. Боян Кркіч дуже хоче забити, але на щастя у нього нічого не виходить

90' Три хвилини додав арбітр.

90'+1' Муньяїн сильно пробиває здалеку, Каніболоцький ловить цей м'яч.

90'+3' Матч завершився! Збірна України програє іспанцям, і на превеликий жаль вибуває з турніру. Дякуємо всім за увагу.

Наш міні-анонс матчу:

Сьогодні команди групи В зіграють свої останні матчі групового етапу фінальної частини молодіжного Євро-2011. У цьому квартеті ще нічого не вирішено. Всі учасники мають шанси на вихід у півфінал, а це означає, що поєдинки проходитимуть у запеклій боротьбі за кожний сантиметр футбольного поля.

Підопічних Павла Яковенка у матчі з іспанцями влаштує лише перемога. Якщо ні - можна пакувати валізи і повертатися додому ні з чим. Наші хлопці перебувають у чодовій формі і з позитивним настроєм налаштовані на сьогоднішній матч. Всі ми бачили і знаємо, як збірна Іспанії грає у футбол. Коментарі тут зайві. Щоб здобути над ними гору, одним лише хорошим настроєм і бажанням тут не обійдешся. Потрібна максимальна концентрація та стовідсоткова увага. Необіхдно недопустити, щоб іспанці багато контролювали м'яч, бо це неодмінно призведе до серйозним проблем. В українській збірній є чудові гравці, які мають колосальний досвід у європейських клубних турнірах. Саме вони, своїми діями, мають зробити так, щоб іспанцям бракувало повітря на полі і не було б куди розвернутися з м'ячем .

Збірну Іспанії у цьому матчі влаштує і нічия, але це не та команда, яка буде грати на такий рахунок. Тим більше, що у разі поразки від "жовто-синіх" вони мають шанс залишитись без півфіналу. Цей матч вирішить подальшу долю української збірної на Євро-2011. Відступати вже нікуди.