"Удінезе" вдома розписав нічию з "Торіно"

31 жовтня 2016 Читать на русском

В 11 турі Серії А фріульці не втримали переможний результат проти "биків" (2:2).

Матч краще розпочали гості з Турину. На 15 хвилині Бенассі забив перший гол у зустрічі, скориставшись розрізним пасом Белотті. "Чорно-білі" зрівняли рахунок лише в середині другого тайму, коли Теро головою замкнув фланговий навіс від Відмера. Однак ще через 10 хвилин "Удінезе" вже вів у рахунку – Сапата під час подачі з кутового скористався метушнею в штрафному майданчику суперника і вдруге засмутив Джо Харта.

Останнє слово все ж було за колективом Сініші Міхайловіча. Льяїч отримав м'яч на краю карної зони господарів, змістився до центру та точним ударом вразив дальню "шісту" ворожих воріт. Таким чином, "Торіно" вивозить з Удіне нічию, яка дозволяє команді набрати 16 очок, а самі "зебри" після 11 турів мають в активі 14 пунктів.