У Томську "Крильям" не дозволили вилетіти із дна. "Томь" - "Крилья Совєтов" - 2:0. ВІДЕО

19 квітня 2014 Читать на русском

Самарці не зуміли перемогти на виїзді свого прямого суперника у "боротьбі за виживання" "Томь" і піднятися над зоною перехідних матчів.

Господарі за дві хвилини у першому таймі двічі вразили ворота суперників, забезпечивши комфортну перевагу. Вісі подальші спроби гравців команди із Самари не мали успіху. Як не мала успіху й спроба вибратися із дна турнірної таблиці.

Після цієї поразки прямому конкурентові "Крилья Совєтов" значно ускладнили собі турнірне становище. Відстань між клубами із Томська та Самари скоротилася до 1 пункту. А виграв від цього грозненський "Терек" українського голкіпера Ярослава Годзюра, що має нагоду трохи відірватися від команд на дні турнірної таблиці.