У Мінську відбувся матч пам'яті Белькевича між місцевим і київським "Динамо"

29 січня 2016 Читать на русском

У столиці Білорусі Мінську відбувся матч пам'яті прославленого гравця Валентина Белькевича, в якому зустрічались дві його колишні команди - мінське та київське "Динамо".

Гра завершилась результативною нічиєю 3:3. Перший тайм пройшов за переваги мінського "Динамо". Рахунок на 11-й хвилині чудовим ударом в дев'ятку відкрив Володимир Маковський. Не минуло й хвилини, як кияни зрівняли рахунок - Олександр Алієв замкнув простріл Віталія Косовського. Однак це не знітило Володимира, і він згодом ще двічі вразив ворота Віталія Реви - на 18-й і 29-й хвилині. На старті другого періоду кияни зусиллями Артема Мілевського відіграли один гол. А на 53-й хвилині рахунок зрівняв Віталій Косовський.

Нагадаємо, Валентина Белькевича не стало 1 серпня 2014 року, а 27 січня йому мало б виповнитися 43 роки.