Ці матчі з "Карпатами" завжди важкі для "Динамо", – Шовковський

1 серпня 2016 Читать на русском

Голкіпер "Динамо" Олександр Шовковський поділився враження після перемоги над "Карпатами" у 2 турі УПЛ.

"Хочу привітати всіх вболівальників "Динамо" з перемогою. Була дуже складна гра. Завжди для нас виїзні матчі з "Карпатами" проходять важко, але ми змогли виграти з рахунком 2:0. Вважаю, що перемогли заслужено. Головне, що мали достатню кількість шансів для того, щоб забити.

Моменти біля наших воріт? Кілька разів були відскоки не на нашу користь. У футболі таке буває. Вся команда повинна грати як в атаці, так і в захисті. Виграє той, хто реалізовує свої моменти, а також не дає супернику забити. Зіткнення в першому таймі? Були деякі сумніви з приводу продовження моєї участі в грі, але у другому таймі вже було все добре", – зазначив Шовковський.