Три голи за шість хвилин від "ірисок", поразки "шпор" та "Болтона". ВІДЕО

9 квітня 2012 Читать на русском

"Тоттенхем" несподівано на власному полі поступився "Норвічу", а "Евертон" розтрощив "Сандерленд".

Поразка "шпор" дозволила "Нюкаслу" впритул наблизатись до зони Ліги чемпіонів. Цьому посприяли і самі лондонці, які поступились "Норвічу" 1:2. В першому таймі господарям вдалося відігратись завдяки удару Дефо, але на другий гол гостей відповіді у підопічних Реднаппа не знайшлось.

Справжню феєрію голів влаштував "Евертон". В першому таймі глядачі в Ліверпулі голів не побачили зовсім, а на початку другої половини гри забив Гуйє. Справжнє свято розпочалось після 75 хвилини. Спочатку Пієнаар подвоїв перевагу господарів, а вже через хвилину Осман втретє засмутив голкіпера гостей. Гол Анічебе вже не мав у собі якоїсь стратегічної цінності, він просто повністю декласував суперника.

Довго не було голів і у матчі "Ньюкасл" - "Болтон". Господарі забили лише на 73 хвилині після сольного проходу у виконанні Бен Арфа. Цього було замало, аби почувати себе спокійно. На щастя, останнім часом роззабивався Сіссе. Цього разу сенегалець замкнув передачу Амеобі.

"Тоттенхем" - "Норвіч" - 1:2

Голи: Дефо, 33 - Пілкінгтон, 13, Беннет Е., 66

Попередження: Волкер - Джонсон, Беннет

"Евертон" - "Сандерленд" - 4:0

Голи: Гуйє, 52, Пієнаар, 75, Осман, 76, Анічебе, 81

Попередження: Каттермол, Річардсон

"Ньюкасл" - "Болтон"  - 2:0

Голи: Бен Арфа, 73, Сіссе, 83