Тренер Вереса Зотов: Якби рахунок відкрив Чорноморець, не знаю як далі повернувся б цей матч

26 листопада 2017 Читать на русском

Тренер Вереса Олександр Зотов прокоментував перемогу своєї команди над Чорноморцем.

"Гру можна умовно розділити на два тайми. У першому гра давалася нам важкувато. Добре, що змогли забити першими. Якби рахунок відкрив Чорноморець, не знаю як далі повернувся б цей матч. Коли забили – заграли впевненіше, краще.

Верес впевнено переміг Чорноморець у Львові

Артур Западня дуже багато пропустив через травму. Йому важко. У першому таймі, особливо за рахунку – 0:0, десь не вистачає впевненості. Є страх помилитися. Потім він заграв більш впевнено. Для цієї стабільності потрібен час.

Щодо рішення хто пробиватиме другий пенальті, то це рішення футболістів. Руслан Степанюк цей пенальті заробив, він давно не забивав і ніяк не може цю серію перервати. Сталося так, що не забив. Будемо працювати над цим і виправлятися.

На наступному тижні граємо проти Шахтаря в Кубку України та в чемпіонаті. Повністю віддаватимемося в обох матчах. Для нас важливо здобувати очки у чемпіонаті, але й у Кубку України стоїть завдання пройти далі", – цитує Зотова офіційний сайт Вереса.