Тренер Скендербеу Дайя: Ми грали з найкращою командою групи

15 вересня 2017 Читать на русском

Головний тренер Скендербеу Ілір Дайя прокоментував поразку своєї команди в матчі з Динамо.

"Я задоволений тим, як наша команда почала гру. Та й весь перший тайм, вважаю, ми провели дуже добре. Після перерви, на жаль, все змінилося. Але не забувайте, що сьогодні ми грали з найкращою командою групи, причому, на її полі. Безумовно, сьогодні фаворитом було Динамо. За рахунку 2:1 ми як і раніше намагалися чинити тиск, прагнули відновити рівновагу, але пенальті нас зломав. Намагалися освіжити замінами гру, однак і з цього теж нічого не вийшло.

Чи припускали, що вдасться перемогти Динамо? Так звичайно. Основна причина нашої поразки в тому, що ми дуже погано почали другий тайм. Крім того, у нас було дві вимушені заміни. Якби не це, то результат матчу міг би бути іншим. Але у нас попереду ще п'ять поєдинків, постараємося набрати в них максимум очок і посісти друге місце в групі", – цитує Дайя Dynamo.kiev.ua.

Динамо – Скендербеу – 3:1 – Відео голів і огляд матчу