Тренер Львова Блавацький: Добре, що матч з Шахтарем закінчився з рахунком 5:0

5 травня 2019 Читать на русском

Виконувач обов'язків головного тренера ФК Львів Богдан Блавацький прокоментував розгромну поразку команди від Шахтаря.

"У першому таймі намагалися дотримуватись настанови. Перед матчем зробили перестановки, фактично не на своїй позиції діяв капітан команди Борзенко, так само й Альваро.

Шахтар – Львів – 5:0 – відео голів та огляд матчу

В принципі, у першому таймі воно ще якось виглядало, а по перерві, пропустивши другий м’яч, почали розігрувати біля власного штрафного – це те, що ми не готували й ще не вміємо якісно робити. Дали Шахтарю змогу спіймати кураж, і добре, що закінчили 0:5, адже могли й більше пропустити.

Після другого пропущеного гола ми дозволили Шахтарю спіймати ту гру, яку він любить. Більшість голів забито після прострільних передач, а ми це розбирали. Не допрацьовували за захисниками суперника, припускалися багатьох дитячих помилок у середині поля", – цитує Блавацького офіційний сайт Шахтаря.

Шахтар – Львів: рекорд "гірників", феєрія Бандури і Тайсона, практично гарантоване чемпіонство команди Фонсеки