Тренер Франції U-21 – про фіаско з Україною у матчі за півфінал Євро-2023: "Не змогли вивести їх з рівноваги"

3 липня 2023 Читать на русском

Головний тренер "трикольорових" Сільвен Ріполль залишився розчарований поразкою своєї команди (1:3) від Ротаня і Ко в 1/4 фіналу чемпіонату Європи.

"Це велике розчарування. Ми хотіли пройти набагато далі. Нам протистояла дуже хороша команда. Я повинен привітати Україну, хоча ми відчайдушно розчаровані.

Франція – Україна: УЄФА назвав найкращого гравця чвертьфіналу Євро-2023

У нас був багатонадійний перший тайм, але у другій половині ми не змогли вивести їх з рівноваги і не змогли відігратися.

Усі ті способи, які ми використовували у першому таймі – багато спонтанності, руху, гра в один дотик – не спрацювали по перерві. І суперник постраждав набагато менше, ніж у перші 45 хвилин", – цитує Ріполля офіційний сайт УЄФА.

Нагадаємо, Франція вважалась одним з фаворитів Євро-2023. "Трикольорові" легко виграли свою групу, пробившись у чвертьфінал з максимальним результатом (три перемоги – над Швейцарією, Італією та Норвегією). Однак, пройти команду Руслана Ротаня "Ле Бльо" не вдалось.

Україна вийшла у півфінал Євро-2023 – команда Ротаня сенсаційно переграла Францію й пробилася на Олімпіаду!